Komplexní zajištění krátkodobého pronájmu

Provozní a technické drobné opravy nechte na nás!

Působíme v Krušných horách

Profesionální úklid a správa nemovitosti

Svěřte úklid do našich rukou

Rental management

Zajišťujeme komplexní rental management v oblasti krátkodobého pronájmu nemovitostí. Správa marketingových kampaní a celková starost o ubytované hosty (uvítání, check-in, informační a technická podpora, check-out).

Jak to děláme…

Společně s Vámi zdarma zpracujeme prezentaci vaší nemovitosti.

Dobře Vám budeme naslouchat a budeme se snažit využít Váš potenciál ke zvýšení zájmu o ubytování hostů právě u Vás. Budeme hledat Vaší originalitu a jedinečnost.

Zdarma Vám nemovitost profesionálně nafotíme vytvoříme texty a připravíme nabídku „Vašeho“ ubytování, kterou umístíme na příslušné servery jako je např. booking, airbnb apod.

Preferujeme přímé ubytování bez zprostředkovatelů. Hosta, který projevil zájem o ubytování ve vašem apartmánu kontaktujeme a navážeme s ním online osobní komunikaci, jejímž hlavním účelem je spokojeně ho provést celým ubytováním od objednávky, placení, příjezd, pobyt, odjezd a příprava k případnému návratu.

Stále je co zlepšovat, každý host nás může nekompromisně hodnotit v online hodnoceních, která podávájí informace dalším budoucím hostům o Vašem apartmánu či chalupě.

Dobré hodnocení Vaší nemovitosti se tak stává i naší vizitkou. Špatné hodnocení nás vede k zamyšlení a sebereflexi, nastává pro nás čas věci zlepšit…

Náš host náš pán. Ale pozor všeho s mírou, také se někdy najdou hosté, kteří by měli raději zůstat doma. Naší prioritou je ochrana a péče o Váš apartmán.

Rezervační systém

Proměňte návštěvníky na zákazníky pomocí on-line rezervačního systému ve vašem vlastním webu.

Mobilní aplikace

Užijte si dovolenou v klidu stejně jako vaši hosté. Díky našim mobilním aplikacím vyřešíte hotelové záležitosti i na dálku z lehátka na pláži.

Preferujeme individuální rodinný přístup

Naším cílem není spravovat stovky apartmánů, ale spíše pracovat na osobním individuálním přístupu a neustále se snažit vyzdvihovat přednosti právě Vaší nemovitosti a služeb, které nabízíte. A to je dost práce.

Právě to Vám může pomoci k návratu Vašich spokojených hostů a příště již třeba bez drahých nákladů na zprostředkovatele ubytování.

Dobrá komunikace s Vaším hostem je základ.

Veškeré peníze jsou zasílány rovnou na váš účet

Naší snahou je důvěra v nás.

Veškeré finance od hostů jsou zasílány přímo Vám na účet.

K nám se dostane od Vás až pouze to, co si zasloužíme a na čem jsme spolu smluvně domluveni.

Pokud vydělá vaše nemovitost vyděláme i my, pokud ne, nic neplatíte.

Top 15 nejžádanějších portálů

Kontakty

Úklid na horách s.r.o.

+420 737 266 923

info@uklidnahorach.cz

Kontaktujte nás

2 + 7 =

NEMOVITOSTInaHORACH.cz

RELAXnaHORACH.cz

KOLOnaHORACH.cz