Provozní a technické drobné opravy nechte na nás!

Působíme v Krušných horách

Profesionální úklid a správa nemovitosti

Svěřte úklid do našich rukou

Komplexní zajištění krátkodobého pronájmu

Property management

Zajištění veškerých drobných oprav a řešení běžných provozních a technických problémů spojených s provozem. Spolupracujeme s řadou odborníků, kteří svému řemeslu rozumí. Starosti nechte na nás!

instalatér

elektrikář

malíř

zámečník

úklid

Zámkové a klíčové systémy

Spolupracujeme s místními, certifikovanými zámečníky, kteří nám zaručují rychlou dostupnost a řešení v případě neočekávaných problémů se zámkem a podobně. Již mnohokrát se nám stalo, že si host zlomil v zámku klíč – taková situace je velmi nepříjemná a musí se rychle řešit. Navíc často je zapotřebí v nemovitosti více klíčů k různým prostorám, lyžárna, prádelna, garáž apod. zde se nabízí využití systému tzv. generálního klíče, který určí práva, kdo které dveře bude moci odemknout….

Zabezpečený dohled a vzdálené řízení nemovitosti

Spolupracujeme např. se společností Jablotron a.s. a máme v místě certifikovaného partnera, se kterým dokážeme vaše požadavky efektivně řešit. Doporučujeme Vám, alespoň základní zabezpečení Vaší nemovitosti. Získáte tak přehled o aktuálním dění a můžete tak předejít celé řadě komplikací navíc nové systémy Vám již dnes umožnují celou řadu chytrých funkcí a vy si tak můžete na svou nemovitost vzdáleně dohlížet popřípadě si jí řídit (teplota, stavy elektroměrů, voda apod…) rádi Vám v této oblasti poradíme.

Malování a běžná údržba

Vaše nemovitost a vybavení potřebuje i péči, kterou je možné provádět většinou po sezoně. Jedná se např. o malování, spárování čištění sedaček, koberců, výměna zámků, kování, prahů, lišt, závěsů, sprch, osvětlení apod. Na tuto oblast doporučujeme nezapomínat a včas ji plánovat mimo sezona relativně rychle uteče a v horských podmínkách řešit malování na poslední chvíli, není dobré. Nabízíme Vám v těchto oblastech pomoc.

Zimní období

Zima k horám patří a je potřeba se na ní dobře připravit. Rádi s Vámi probereme možnosti a řešení zimní údržby ve vztahu k Vaší nemovitosti. Spolupracujeme zde s renomovanými partnery a dokážeme Vám poradit, kde máte např. nakoupit, aby Vás pak v polovině zimní sezony nezaskočila rozbitá fréza a dlouhý termín opravy. 

Kontakty

Úklid na horách s.r.o.

+420 737 266 923

info@uklidnahorach.cz

Kontaktujte nás

15 + 13 =

NEMOVITOSTInaHORACH.cz

RELAXnaHORACH.cz

KOLOnaHORACH.cz